...home ...downloads ...actueel ...bestellen ...contact ...links ...video's






Persbericht Siloking

Persbericht Siloking

 

Siloking voermengwagens:

 

Tijdens de Agrovak 2008 in den Bosch toont Bromach bv de nieuwe Siloking SF 22 zelfrijdende voermengwagen. De SF 22 (inhoud 22m3) borduurt qua concept voort op de al bestaande serie zelfrijdende voermengwagens, hetgeen betekent dat er een compacte wagen ontwikkeld is met een twee meter brede frees.


Zoals bij alle Siloking zelfrijdende voermengwagens is de frees voorzien van slechts 42 messen waarmee de struktuur van het voer zoveel mogelijk behouden blijft. Voor de besturing is gekozen voor een wielstel met twee wielen op een smalle as. Dit zorgt voor een hoge stabiliteit met daarnaast een extreem wendbare machine. De SF 22 is standaard voorzien van een luchtvering in combinatie met automatische niveauregeling.

 

In tegenstelling tot de kleinere modellen beschikt de SF 22 over een langere freesarm waarmee kuil tot een hoogte van 5 meter uitgehaald kan worden. De mengwagen is verder voorzien van twee Turbo-mengvijzels welke vanuit de cabine op twee snelheden te schakelen zijn.

 

Naast de SF 22 heeft Siloking recent ook een SF 14 geïntroduceerd (inhoud 14m3). De SF 14 is voorzien van een enkele Turbo vijzel en tevens met een langere freesarm zodat ook hiermee een kuil van 5 m uitgehaald kan worden. Beide genoemde modellen worden standaard uitgerust met een 6-cilinder Iveco motor (129 kW/175 pk).

 

Het totale programma Siloking zelfrijders bestaat nu uit de volgende modellen:

 

Freeshoogte 4m:
SF 12 mono SF 13 mono SF 16 Duo

 

Freeshoogte 5m:
SF 14 mono SF 20 Duo SF 22 Duo

 

Voor meer informatie:

 

Agrovak den Bosch
Diezehal, Standnummer 405

 

Bromach bv
Joost Minderhoud
De Werf 1
8401 JE Gorredijk
T: 0513 481 070
www.bromach.nl
info@bromach.nl




www.eigenwijze.nl